pondělí 11. března 2013

Jedna vrstva od Dermacolu

Hned úvodem příspěvku se chci omluvit, že se musíte koukat na mé ne úplně nejkrásnější nehty. To je taky jeden z důvodů, proč nehtové příspěvky přenechávám ráda jiným.Zdroj: web

Lak na nehty Dermacol ONE COAT jsem si koupila hlavně kvůli jeho nádherné korálové barvě, konkrétně mám č. 107.

A taky mě zaujalo, že se lak pyšní podtitulkem "extrémně krycí, stačí 1 vrstva". To se mi líbilo, protože si vždycky musím dávat dvě a pak to poměrně dlouho schne. No ale posuďte sami, vážně 1 vrstva stačí?


Moje krásné "nahaté" nehty bez laku a bez podkladu.


Jedna vrstva laku - přijde mi, že nehty pod ním stále prosvítají.


Dvě vrstvy laku, konečně plné krytí.

CELKOVÉ HODNOCENÍ:


Zklamalo mě, že lak slibuje plné krytí, které se alespoň u mě nekonalo, těšila jsem se na to. Na druhou stranu lak má malý a úzký štěteček, takže se mi s ním dobře lakuje a neuvěřitelně rychle zasychá, i pokud se nanesou dvě vrstvy. Taky cena je přijatelná - 80,- korun. A taky se mi líbí ta korálová barva, takže co už. Co a co se týče výdrže, tak ta je u mě standardně krátká, bezchybný lak mi vydržel asi 2 dny.

Co vy? Se kterými laky na nehty máte dobré zkušenosti?

6 komentářů:

 1. Laky od Dermacolu jsem ještě nezkoušela, ale asi to budu muset napravit :)

  http://cosmetic-styling.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Farba je celkom pekna a na lepsie schnutie poradim golden rose spray na schnutie stoji okolo 4€a je to zazrak staci pat minut a tri vrstvylaku(dve vrstvyfarebny plus top coat) su uplne suche a tvrde,

  OdpovědětVymazat
 3. Málokdy se mi stane, že lak opravdu plní vlastnosti, které slibuje. ale myslím, že od Dermacolu mám jeden modrý lak a ten zrovna opravdu hodně dobře kryl, ale já stejně ze zvyku dávám minimálně dvě :)

  OdpovědětVymazat
 4. Krásný odstín laku:)

  Zvu tě k sobě na giveaway http://by-anett-s.blogspot.cz/2013/03/jarni-giveaway.html

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...