neděle 10. března 2013

Bonne Mére od L´Occitane

Pozdě ale přece! Konečně přicházím i já se svou řekněme minirecenzí na sprchový gel L´Occitane z nové limitované edice Bonne Mére, která nabízí kromě gelu i celou řadu péče o tělo a je v prodeji od konce února.

Já jsem dostala k dispozici na testování sprchový gel s vůní medu, za což touto cestou velice děkuji. V prodeji najdete ještě i variantu s mlékem, ale jsem ráda, že na mě nezbyla, protože mi tato vůně vůbec ale vůbec nevoní:/


Už jsem dříve avizovala, že se chystám sprchový gel pořádně vyzkoušet. A taky že jsem ho testovala jak to jen šlo.

Když jsem se dozvěděla, že mi bude zaslán sprchový gel L´Occitane, tak jsem se zaradovala, protože jejich tělovou péči jsem si oblíbila pro nádherné vůně. A když jsem otevřela balíček a vykoukl na mě takový jumbo gel, byla jsem ještě spokojenější, sprcháč pěkně dlouho vydrží (i  když vám na něj chodí drahá polovička). Designéři, kteří si vzali tuto kolekci do parády, se na etiketách příliš nevyřádili, nálepka je v jednoduchém retro stylu. Za co jsem jim ale vděčná je balení s pumpičkou! I když jsem chtěla ve sprše posilovat zvedáním velkého gelu, tohle je přeci jen trochu praktičtější.

Textura se mi nezdá až tak příliš hustá, krémová a ani moc gelová, jak jsem se dočetla v blogosféře, ale naopak mi přijde dost řídká, skoro až jako mléko (jsem asi divná, když se všichni shodují na opaku a i ta fotka vypadá trochu divně, uznávám...). 


Medová vůně je příjemně nasládlá, ale nevtíravá jako některé "bonbónové" gely. Já osobně z toho cítím vůni čistě vypraného ložního prádla. A přijde mi, že voní i ten plastový obal, ve kterém gel je. Sprchový gel pokožku nevysušuje, což je fajn, protože bydlím v místě s velmi tvrdou vodou. Stejně se ale musím vždycky nakrémovat, prostě sprchový olej to není....

Sprcháč slibuje (resp. celá řada), že potěší svou péčí celou rodinu. Zkusila jsem to. Když se můj nejmilejší a nejdražší odebral do našich domácích lázní, přinutila jsem ho sprchový gel vyzkoušet. Co na to řekl? Cituji: "Řidký, moc sladká vůně, pro ženský, neštípe do očí.". Protože se můj drahý češe žiletkou, na vlasy jsem Bonne Mére zkusila já. A nebylo to vůbec špatné! Je fakt, že vlasy chtěly kondicionér, ale svůj účel šamponu to splnilo.

CELKOVÉ HODNOCENÍ:


Sprchový gel je fajn, je jemný a nevysušuje. Super je i hypoalergenní složení, takže "dobrá máma" zobrazená na etiketě, je skutečně dobrá i pro malé děti. Lehká medová vůně je příjemná a pokud se po sprchování nenamažu, tak i poměrně dlouho vydrží. Není to sice nejlepší sprchový gel od L´Occitane, jaký jsem kdy měla, ale na druhou stranu mám pocit, že je z nich nejšetrnější a vhodný i pro citlivou pokožku.

2 komentáře:

  1. Vypadá dobře, kromě ovocných mám ráda i tyhle vůně. A to velké balení je super :). Od L'Occitane jsem ještě nic na tělo neměla.

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Tak to vřele doporučuji něco vyzkoušet. Jejich tělovou péči jsem si vážně zamilovala...

      Vymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...