pátek 24. srpna 2012

Ladybox

Posledních několik dní koukám, že se roztrhl pytel s tzv. Ladybox. A samozřejmě ani já nejsem výjimkou. Hned jakmile jsem to viděla, tak jsem se přes mail registrovala. A o co že se jedná?

Ladybox je krabička plná beauty, která se těší velké popularitě v zahraničí. Každý měsíc se doručuje do schránky výběr prémiových vzorků (takže snad něco lepšího než Avon a Balea :P) zabalený do úhledné krabičky. Cena je 259,- Kč, včetně poštovného. Nejdřív jsem si říkala, že za pár vzorků je to celkem dost peněz, ale součástí balíčku je vždy i jedno plné balení! No tak to jsem na to zvědavá :) Balíček by měl navíc obsahovat i nějaké tištěné materiály k obsahu, tipy a triky, abychom věděly co a jak máme použít a být tak neodolatelné. Výrobky, které nás zaujmou si u nich můžeme zakoupit za zvýhodněnou cenu. To zní zajímavě, pokud se bude skutečně jednat o drahé prémiové značky, slevička se vždycky hodí.

Počet krabiček je omezen (to je dobře, alespoň ho nebudou mít všechny), takže pokud vás zaujala moje malá upoutávka, zde je link, kde se můžete registrovat.


9 komentářů:

 1. Zajímavé, o této novince slyším poprvé. Už jsem se zaregistrovala, jsem na to zvědavá :-)

  http://mamou-stylove.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Na tenhle projekt jsem zvědavá. Doufejme, že bude mít úspěch:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Trošku mi vadí nutnost sdílení, aby člověk vůbec tu krabičku dostal, respektive aby na něj došlo pořadí...připadá mi to nekorektní :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak přesně tohle mě přímo vytáčí. Připadá mi to nefér protože to zvýhodnuje opět jen ty které mají mnoho jiných možností jak získat vzorky zadarmo!

   Vymazat
  2. no, cele je to trochu na smiech...napad samozrejme dobry, ale... zasa niekto hlavne zbiera mailove adresy ;)

   Vymazat
  3. Souhlasím s tebou... Nechci se někde "upsat", když ani nevím, zdali to bude za tu cenu stát za to :/

   Vymazat
  4. Ale, že jiné firmy blogerkám za to,aby se o nich psalo dokonce platí, Ti už nekorektní nepřijde, že.?! ;o)

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 4. Už se nemůžu dočkat!Doufám,že to bude stát za to!:)

  OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...